Svět může být i jiný. Jak důležité je nebát se roztáhnout křídla.

Říjen 2007

Jsem...

6. října 2007 v 23:04 Me&myself
Takže podle všech možnejch horoskopů jsem...:
  • býk
  • Isis - no být slavná egyptská bohyně neni tak špatný. Lidé narození v tomto znamení bývají přitažliví, milí, společenští a velmi vtipní.- No...to nezní tak špatně.:) - Mají nesmírně vyvinutý smysl pro umění a mnoho lidí narozených v tomto období je mezi aktivními umělci, a to od architektů po herce a zpěváky. Hm...dobře Isis beru:)
  • zemětřesení - Je to znamení myšlení. Lidé narození v tomto čase jsou hloubaví a aktivní zároveň.Lidské myšlenky jsou jako jiskry energie, probleskující z nitra země - a to je důvod, proč indiáni toto znamení označují jako Zemětřesení.- jo...to asi na mě sedí, já celkem dost přemýšlím.
  • znovu býk ( Vrishabha) - podle indickýho horoskopu- Symbolizuje značné množství akceptující pasivity spolu s neporušitelným klidem, trpělivostí a stálostí, které jsou současně ujišťující a odstrašující.- tak tohle si teda nemyslim, rozhodně nejsem klidná ani trpělivá.
  • ořešák - ořešák? ale já nechci bejt ořešák, vždyť ani nevim jak tenhle strom vypadá! - Mezi typické ořešáky můžeme zařadit malíře Pabla Picassa, anglickou královnu Alžbětu II., filozofa Immanuela Kanta- anglická královna? já bych byla dobrá královna...:)
  • had - Had bývá spojován především s velku moudrostí a filozofickým pohledem na svět, někdy také s vychytralostí, schopností intrikovat a manipulovat lidmi. Má vynikající intuici a především trpělivost. Pokud se dostanete do sporu s Hadem, používejte stejné taktiky jako on - lest a chytrost. - Vidíte? Tak bacha na mě!:)
  • a bobr- bobr, já jsem bobr, no dobře když si indiáni myslí, že jsem bobr tak budu třeba bobr.

Neodpovídej

3. října 2007 v 18:23
Hm...a je to tady zas,už tomu fakt nerozumim a vlastně ani nechci. Prostě to tak je a některý otázky by měly zůstat nezodpovězený.

N.B.

2. října 2007 v 20:22 N.M.

Tak tohle video/písnička přesně vystihuje alespoň část z toho jak se cítim.

Weird

2. října 2007 v 20:07 Me&myself
Dneska byl vážně divnej den a nebo jsem divná já a nebo jsou divný všichni okolo a já tý divnosti jako zázrakem unikla, ale to pořád nemění nic na tom, že mě tak vidí ostatní. Mam takovou zvláštní náladu, dneska,i včera a vlastně už delší dobu. Dřív jsem se snažila chovat jakoby nic, čim víc jsem se venku smála tím víc mi uvnitř do smíchu nebylo, ale teď...už mi to nebaví. Je mi "smutno"...to slovo zní tak...tak strašně nevystihujíce muj stav. Prostě bych potřebovala někoho, kdo...někoho. Víte?Chápete?Nevíte a nechápete.
Ale hvězdy chápou,ty chápou všechno,jenom si tam tak nahoře svítí a pozorují nás už celá tisíciletí...

Jak se sprchuje muž?

1. října 2007 v 16:45 Jak
Svlékne se už v ložnici a nechá své věci rozházené na zemi u postele. Do koupelny jde nahý. Potká-li cestou svoji přítelkyni, vybafne na ni a zamává svým "mackem". Podívá se na sebe do zrcadla, zatne biceps, zkontroluje velikost penisu a poškrábe se v rozkroku. Teprve pak vleze do sprchy. Nezabývá se tím, že by hledal žínku. Stejně ji nepoužije. Stačí mýdlo, je-li zrovna k dispozici. Umyje si nohy. Umyje si rozkrok. Umyje si podpaždí. Přitom se vymočí do odpadu. Taky si nahlas uleví, aby věděl, jak to ve sprše zní a ozvěně se zasměje. Našamponuje si vlasy, vytvaruje účes pankáče, odhrne závěs a pohlédne na sebe do zrcadla. Při té příležitosti si zopakuje grimasy, které dělal na děvčata už v základní škole. Nakonec si vlasy lehce spláchne. Když vyleze ze sprchy, zjistí, že na podlaze je spousta vody, protože zapomněl zahrnout závěs. S myšlenkou, že to dříve či později uschne, se zběžně utře, mokrý ručník pak přehodí přes tyčku závěsu. Ještě než vyjde z koupelny, kde nechá svítit světlo, pohlédne na sebe do zrcadla, zatne svaly a zkontroluje velikost penisu. Potká-li svoji přítelkyni cestou do ložnice, odhrne si ručník a pochlubí se, jak je "voňavý". Za necelé dvě minuty je oblečený a připraven na všechno. I na to, aby se zase svlékl a mohl se milovat ve sprše.