Svět může být i jiný. Jak důležité je nebát se roztáhnout křídla.

Září 2007

Different

24. září 2007 v 20:24 Me&myself
" Je mylné říkat: já myslím. Mělo by se říkat:myslí to ve mně...
Já je někdo jiný... " Jean Arthur Nicolas Rimbaud

Nesnášim normální lidi

21. září 2007 v 21:14 Me&myself
Teď mi to došlo, vždyť mně chybí už jenom "pár" měsíců školy. A pak...co? Vysněná vejška a nebo mi tady nikdo rok neuvidí? Sakra...Ne, ale vážně. Teď mi vlastně i došlo, že už jsem dospělá. Teda aspoň teoreticky, i když já dospělá asi jsem, i přesto, že se tak někdy nechovam. Tak jo, půjdu na vejšku a potom ze mě bude jeden z pracujících občanů?Ale to já nechci, nechci platit účty a chodit do práce jako všichni ostatní. Lidi jsou obecně ve všem tak smutně stejný a když se někdo vymyká, tak divnej. A co když je to naopak? Co když ty "jiný" jsou "normální"?Přeci to, že je někoho víc neznamená, že má pravdu, ne? A stejně nemam ráda slovo normální. To je snad to nejmíň normální slovo na světě, normální. Vy všichni, co jste normální jděte se s tou vaší normálností vycpat!

Teď jenom přemýšlím, jak jsem se až sem od začátku toho článku dostala? No, asi nejsem normální :)

Eden

20. září 2007 v 18:51 Storyteller
Víte? Jen přemýšlejte... každý tu cestu zná. Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a věřte. Před vámi jsou velké dveře, nikdy jste nic podobného neviděli, ale nepřijde vám to zvláštní, protože tady na pochyby není čas ani místo. Tady není čas, tak jak ho známe, ani prostor, všechno je a není. Vše začíná a končí v jednom místě, ve vás. Otevřete je a rozhlédnete se kolem, prostoupí vás pocit naprostého štěstí a klidu a právě tam, v té chvíli naleznete odpověď.Otevřete oči a dýchejte...

Dark streets

19. září 2007 v 20:36 Pulchritudo
Lidé si pořád myslí, že k sebevraždě má člověk důvod. Ale je docela dobře možné,že k ní má důvody dva.

Titulek článku je povinná položka

19. září 2007 v 18:49 Blablamina
Znáte takovej ten pocit,že víte, že ho máte,ale vůbe ho neumíte popsat a nevíte co vlastně cítíte a strašně byste chtěli,aby vám někdo rozuměl,ale lidská řeč na to prostě nestačí. A pak si říkáte, kdo to takhle debilně vymyslel.Nebylo by jednoduší komunikovat myšlenkama nebo pocitama?Jenom byste se na toho druhýho podívali a hned by věděl,co cítíte, na co myslíte.I když...i takoví lidi existujou,ale kde jsou?No...kde jste?

můžete...

5. září 2007 v 22:28 Tags
Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.

P.P.

3. září 2007 v 21:33
Poslední poprvé...ach jo,nebo snad díky bohu?Já fakt nevim.